
У Дніпрі затримали священнослужителя одного з храмів УПЦ (МП) за розбещення двох неповнолітніх доньок. За версією слідства, 47-річний чоловік тривалий час вчиняв розпусні дії відносно своїх дітей. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області, передають Патріоти України.
Дітей вже опитали психологи, зараз вони знаходяться у лікарні. У обласній прокуратурі повідили, що насилля почалося після смерті його дружини. Дівчата 13 та 15 років розповіли про дії батька старшому брату, він одразу звернувся до поліції.
Чоловікові повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Прокурор направив до суду клопотання про обрання священнослужителю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...