Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

Українська лучниця Анастасія Павлова побореться відразу за кілька нагород в Японії, а також є претенденткою на звання Міс Україна на Іграх в Токіо, повідомляють Патріоти України.

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою.

Але потім у дев'ять років батьки забрали Павлову на стрільбу, і бажання чинити опір такому рішенню у неї не було. "Мені все подобалося. Не пам'ятаю такого, щоб мені не хотілося стріляти. Я ходила щодня на ті тренування", – розповідала якось Анастасія.

Анастасія є чемпіонкою Європи зі стрільби з лука у команді і призером Європейських ігор-2015. Ту бронзвую медаль, вирвану у команди Росії, Павлова й досі вважає найдорожчою.

У свої 26 років Павлова вже встигла виступити на Олімпіаді у 2016 році, де поступилися у 1/16 фіналу. Також у Анастасії є медаль з чемпіонату світу в приміщенні. І в Токіо їй би дуже хотілося поповнити свою колекцію.


"Караул, рятуйте-допоможіть!": Лікар розповіла, чому люди почуваються вкрай погано - ось головна причина слабкості і стомлюваності

понеділок, 24 січень 2022, 17:27

Знижений гемоглобін, слабкість, апатія, сухі мляві волосся. Знайомий стан? Виділяють анемію (коли симптоми явні і гемоглобін вже істотно знижений) і залізодефіцитний стан (латентний залізодефіцит, який можна побачити, здавши аналіз на феритин, сироватк...

Працював в одному з місцевих ресторанів: У Польщі за дивних обставин загинув 28-річний українець з Тернополя

понеділок, 24 січень 2022, 14:29

У місті Лодзь у Польщі за нез'ясованих обставин помер 28-річний українець. Юрій Шляхтин був родом з Тернополя і в Польщі працював кухарем в одному з місцевих ресторанів. Деталі повідомили в ТСН, передають Патріоти України. Обставини смерті українця не ...