Дівчина, яка закликала "заборонити українську мову", попросила вибачення, але не в усіх (відео)

Діана К. з Ірпеня Київської області, яка заявила, що вона б заборонила українську мову, перепросила за сказане. Проте вона заявила, що просить пробачення через нібито погрози та додала, що її думка про державну мову не змінилась. Про це вона заявила в Instagram, передають Патріоти України.

Дівчина заявила, що після її слів про українську мову, їй почали писати в приватні повідомлення та нібито погрожувати. Вона також додала, що люди зателефонували їй мамі та її керівнику. Врешті дівчина, яка навчається на журналістку таки вибачилась за свої словами.

"Я хочу попросити вибачення перед усіма людьми, які топлять за українську мову, без жодного фанатизму, націоналізму, і всього іншого. І не збираюся вибачатися перед людьми неадекватними, які пишуть моїй мамі, дзвонять моїй мамі на роботу, дзвонять шефу моєї мами",- заявила дівчина на камеру.

При цьому вона додала, що "її думка про українську мову не змінилась" і вона надалі хоче спілкуватись тільки російською.

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...

Слухання парламенту ЄС: Росія в ході війни завдала екології України збитків у $35 мільярдів

вівторок, 4 жовтень 2022, 4:15

Російське повномасштабне вторгнення завдало екології України збитків у 35,3 млрд доларів, а мільйони гектарів природних заповідників наразі знаходяться під загрозою. Про це міністр екології Руслан Стрілець заявив на слуханнях в Парламенті ЄС в Страсбур...