Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки її власні зуби перетворилися на жовті пеньки всього за 10 років, передають Патріоти України.

"Гігієна зубів дійсно дуже важлива, - розповіла Новаковські в серії відвертих відео. - У 2017 році лікарі сказали, що мені потрібно видалити весь верхній ряд зубів і замінити їх протезами. Це сталося через відсутність гігієни ротової порожнини, відмову відвідувати стоматолога і вживання газованих напоїв".

Дівчина зізналася, що не дбала про зуби в шкільні роки, протягом 10 років щодня пила колу і багато курила. "Я останні 10 років пила колу кожен божий день. А 4-5 років тому почала курити сигарети, - сказала вона. - Я не чистила зуби, не користувалася зубною ниткою, тому вони сильно зіпсувалися. Якийсь час мої зуби виглядали нормально, але насправді всередині вони були не в порядку. З усією цією темною солодкою водою я створила ідеальний дім для бактерій у моїх зубах".

Навіть коли стало очевидно, що Новаковські втрачає зуби, їй не одразу вистачило сміливості піти до стоматолога. "Я боялася дантиста і була нажахана думкою про те, щоб вирвати зуби. Пройти через цей процес було абсолютно жахливо, і мені знадобилося дуже багато часу, щоб набратися хоробрості і зробити це", - сказала вона.

Зараз посмішка дівчини виглядає бездоганно завдяки протезу, але вона вирішила поділитися своєю історією без прикрас. "Не хочу, щоб хтось пройшов через те саме, що і я", - говорить Вікторія.


"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...