Дівчина померла через пару днів після весілля - виною всьому був помилковий діагноз (фото)

23-річна Ешлі Сімрадж померла через пару днів після довгоочікуваного весілля з Джейсоном Хейлом у Голд-Кості, Австралія, виною всьому був помилковий діагноз - їй не відразу діагностували рак, передають Патріоти України.

За словами рідних, дівчина померла від злоякісної меланоми. Спустошений вдівець розповів, що у них з Ешлі були плани завести дітей: "Ми так багато спланували! Ми уявляли собі дітей, милих дітей теж! Подорожі по світу і, що найголовніше, старіти разом".

Відзначається, що Ешлі помітила шишку на нозі в 2018 році, але лікарі сказали їй, що це невинна бородавка. Через рік у дівчини почалася сильна кровотеча, вона звернулася до інших лікарів, і вони повідомили їй жахливу новину.

На жаль, на той час, рак поширився по тілу Ешлі і став смертельним. Буквально минулого місяця Ешлі сказали, що їй залишилося жити всього кілька тижнів, тому вона вирішила відправитися в SeaWorld, щоб вийти заміж за любов всього її життя.

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...