
Мешканка столиці Лівану міста Бейрута на ім'я Салі Хафіз разом із спільниками здійснила збройний напад на місцевий банк. Під час пограбування вона вела пряму трансляцію у соцмережах та пояснювала причину своїх дій. Про це повідомляє Telegram-канал The Люди. Лядов.
Дівчина погрожувала співробітникам пістолетом і вимагала, щоб їй віддали 20 тисяч доларів, які потрібні її хворій сестрі. Спільники водночас заливали приміщення бензином.
Зловмисниця пояснила користувачам соцмережі, що це "не пограбування". За її словами, вона лише прийшла за вкладом своєї сестри, який банк відмовлявся видати.
"Я прийшла не вбивати та підпалювати, я прийшла за своїми правами", - заявила вона.
Дівчина провела в банку майже годину, але встигла втекти до приїзду поліції.
Користувачі соцмереж, які теж не можуть отримати своїх вкладів, підтримали дії Салі Хафіз.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...