У Рівному медичній сестрі повідомлено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило смерть дитини. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Офіс генпрокурора.
Слідством установлено, що у грудні 2022 року в одній із дитячих лікарень Рівненщини проводили операцію двомісячній дівчинці. Під час хірургічного втручання медична сестра принесла до операційної необліковану та не передбачену протоколом електричну грілку.
Унаслідок того, що підозрювана не проконтролювала її температуру, немовля отримало термічний опік 45% поверхні тіла. Найбільше постраждали обличчя, живіт, груди та ноги. Від отриманих ушкоджень дівчинка померла.
Упродовж розслідування, яке тривало з грудня 2022 по жовтень 2025 року, проведено десятки слідчих і процесуальних дій. Зокрема, клініко-експертну оцінку якості надання медичної допомоги, судово-медичні та інші необхідні експертизи. Після отримання висновків експертів і зібрання доказів у жовтні цього року медсестрі повідомлено про підозру та обрано їй запобіжний захід.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...