Дівчинка раптово ожила напередодні свого похорону - медики розповіли про страшну "аномалію" (фото)

В Індонезії 12-річну дівчинку, яку госпіталізували з хронічним діабетом і ураженням органів, лікарі оголосили мертвою. Але коли її тіло почали готувати до похоронних процедур, вона раптово подала ознаки життя. Історію чудесного "воскресіння" =розповідає видання Mirror, передають Патріоти України.

Дівчину на ім'я Сіті Масфуфа Варда було госпіталізовано в лікарню в Проболінго в індонезійській провінції Східна Ява. Лікарі діагностували у неї хронічний діабет і важке ураження внутрішніх органів, а 18 серпня о 18:00 констатували її смерть.

Через годину її тіло було доставлено додому, щоб члени сім'ї могли почати похоронні процедури. За словами батька дівчинки, коли її тіло опустили в ванну, померла раптом подала ознаки життя: у неї відкрилися очі, серце почало битися.

Дівчину відвезли назад в будинок і викликали лікарів. Медики допомогли дівчині з респіраторною підтримкою і киснем, але, як повідомляється, через годину вона знову померла.

Після того, як її смерть була підтверджена вдруге, тіло Сіті знову обмили і поховали на кладовищі села Ламбангкунінг. Начальник місцевої поліції Мухаммад Дугель підтвердив цей інцидент.

Медицині відомі випадки так званого "відродження трупа", відомого як синдром Лазаря або повернення спонтанного кровообігу (ROSC), який виникає у пацієнтів, які "померли" від серцевої недостатності.

Згідно з медичними звітами, 82 відсотки інцидентів, пов'язаних з ROSC, відбуваються через 10 хвилин після підтвердження смерті людини після надання респіраторної допомоги.

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...

"Моя найдорожча у світі": Переможець "Голосу країни" присвятив пісню важкохворій мамі і зворушив мережу (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 5:45

Переможець 10-го сезону шоу "Голос країни" Роман Сасанчин презентував чуттєву композицію "Мамо", яку присвятив мамі. Найрідніша вокаліста перебуває в лікарні з коронавірусом. Прем'єру треку хлопець запланував на день народження матусі, передають Патрі...