"Дівка - вогонь!": Росіянка здивувала словами про Росію і Путіна (відео)

Невідома росіянка, яка в компанії друзів вболівала за збірну України з футболу, здивувала журналіста відповіддю про Росію. А також її президента Володимира Путіна, якого відверто назвала образливим словом. Відповідний ролик опублікувала у Twitter користувачка Lana Ukrainian 17 червня, повідомляють Патріоти України.

Водночас точно невідомо, чи дійсно момент було знято нещодавно. На кадрах видно, як журналіст підходить до компанії вболівальників із футбольною символікою української збірної й цікавиться в однієї з дівчат, звідки вони.

У відповідь на це дівчина, сміючись, українською мовою відповіла, що вона з Калінінграду (Російська Федерація). Також зізналася, що переїхала в Україну, бо "вирішила, що Росія – це ла*но".

На запитання, мовляв, чи не боїться вона так відверто про це заявляти, росіянка ще раз повторила свої слова про рідну країну й додала: "Ні, взагалі. Путін – ху*ло".

У мережі відео набрало багато лайків і репостів. Користувачі назвали дівчину людиною здорового глузду. Також вони поставили її в приклад українським блогеркам, які останнім часом дуже часто потрапляють у скандали через свої заяви про українську мову, війну на Донбасі тощо.

"Покажіть це українським ТП із російськомовними щелепами! Дівка – вогонь!" – закликали в мережі.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...