Дізнайтеся більше про ймовірних "перших леді" України: Історії Марини Порошенко і Олени Зеленської (відео)

Обидві пані народилися в лютому і вже досить довго прожили у шлюбі зі своїми відомими чоловіками.

Обидва подружжя разом дуже давно. Фото: скріншот із відео.

Зовсім скоро президентські перегони завершаться, і разом із главою держави перемогу здобуде ще одна людина — дружина переможця. Вона стане "першою леді" України. Звання не тільки почесне, але й відповідальне. Журналісти розповіли історії двох претенденток: Марини Порошенко і Олени Зеленської.

Патріоти України пропонують вам дізнатися цікаві подробиці про життя імовірних "перших леді".

Марина Порошенко (Переведенцева)

Нинішня "перша леді" — дочка заступника міністра охорони здоров'я УРСР. Сама також закінчила столичний медуніверситет і зрештою стала лікарем-кардіологом. Студентка Марина зустріла свого майбутнього чоловіка на дискотеці. Офіційно вийшла заміж через рік після першої зустрічі з чоловіком. Йому було 18, а їй 21.

Марина Порошенко старша за свого чоловіка на 3 роки. 1 лютого першій леді виповнилося 57. Щороку на день народження Петро Порошенко дарує їй путівку до країни, де вони ще не були. Так, за шлюбні роки вони об'їздили мало не весь світ.

Марина у шлюбі 35 років. У родині Порошенків двоє синів і двоє дочок. Вже є онуки. Заради сімейного затишку вона кинула роботу кардіолога.

"Марина Порошенко за 5 років встигла показати себе і як ведуча новин з нагоди привітання чоловіка, а ще як ведуча фітнес-уроків на одному з телеканалів і як покровителька інклюзивної освіти. Тобто обстоює навчання у звичайних, а не спеціальних школах дітей з фізичними вадами", — зазначають журналісти.

Олена Зеленська (Кияшко)

Вони вчилися з майбутнім шоуменом у паралельних класах, але зустрілися лише після школи на вулиці. Студентку будівельного факультету Криворізького університету Володимиру доводилося відвойовувати у іншого хлопця. Після цього Олена чекала на офіційне одруження цілих 8 років.

Зараз їй 41. Вони з Володимиром однолітки. Які подарунки отримує вона — достеменно невідомо. Судячи з декларації Зеленського, за дружиною числяться авто, квартира і прикраси.

Олена Зеленська та Володимир разом 24 роки. 8 років жили у цивільному шлюбі. А у 2003 році одружилися офіційно. Мають двоє дітей. Молодшому Кирилу 6. Старшій доньці Саші — 14. До речі, вона була на екранах телевізорів кілька років тому в шоу "Розсміши коміка".
Джерело: ТСН.ua

Справжнє диво! Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки технології Bluetooth

субота, 3 червень 2023, 21:22

Паралізований житель Нідерландів знову навчився ходити завдяки тому, що лікарі вживили йому пристрій, який з'єднує мозок із м'язами за допомогою технології Bluetooth, передають Патріоти України. 40-річний Герт-Ян Оскам був паралізований із 2011 року. ...

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.