"Для багатьох це остання осінь. Лікарні та морги забиті, але на цвинтарі місця ще є": Комаровський закликав вакцинуватися та боротися із продавцями фальшивих сертифікатів (відео)

Відомий український лікар Євген Комаровський опублікував емоційне звернення до представників ЗМІ та блогерів у зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом. Про це йдеться в публікації на його сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Лікар закликав розповісти й показати людям правду про реальну картину із захворюваністю. "Покажіть морги, крематорії, кладовища. Покажіть черги швидких. Візьміть інтерв'ю у працівників швидкої, які не знають, куди везти людей, які задихаються. Поговоріть з патологоанатомами і судмедекспертами. Зі співробітниками ритуальних служб. Перестаньте показувати політиків, які розповідають про "ми підготувалися", "місця є", "кисень є",- закликав він.

Комаровський також закликав показати дані та адреси "торговців смертю", які продають підроблені сертифікати про вакцинацію. "Так, це наші співвітчизники бояться 5G і чіпування. Це вони, навіть задихаючись, продовжують міркувати про віддалені наслідки вакцинації, це вони купують і продають сертифікати, це вони готові ризикувати життям, але не будуть робити щеплення "з принципових міркувань". Але це ж наші люди, у нас немає інших. Покажіть їм правду", - написав доктор.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...