"Для багатьох це остання осінь. Лікарні та морги забиті, але на цвинтарі місця ще є": Комаровський закликав вакцинуватися та боротися із продавцями фальшивих сертифікатів (відео)

Відомий український лікар Євген Комаровський опублікував емоційне звернення до представників ЗМІ та блогерів у зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом. Про це йдеться в публікації на його сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Лікар закликав розповісти й показати людям правду про реальну картину із захворюваністю. "Покажіть морги, крематорії, кладовища. Покажіть черги швидких. Візьміть інтерв'ю у працівників швидкої, які не знають, куди везти людей, які задихаються. Поговоріть з патологоанатомами і судмедекспертами. Зі співробітниками ритуальних служб. Перестаньте показувати політиків, які розповідають про "ми підготувалися", "місця є", "кисень є",- закликав він.

Комаровський також закликав показати дані та адреси "торговців смертю", які продають підроблені сертифікати про вакцинацію. "Так, це наші співвітчизники бояться 5G і чіпування. Це вони, навіть задихаючись, продовжують міркувати про віддалені наслідки вакцинації, це вони купують і продають сертифікати, це вони готові ризикувати життям, але не будуть робити щеплення "з принципових міркувань". Але це ж наші люди, у нас немає інших. Покажіть їм правду", - написав доктор.

Тариф на електроенергію у квітні: Скільки доведеться платити за кожну кВт*годину

субота, 1 квітень 2023, 10:59

В Україні у квітні тариф на електроенергію становитиме 1,44 грн (якщо використовувати 250 кВт*год. на місяць) та 1,68 грн (якщо використати більше). Така ціна збережеться як мінімум до 1 травня, передають Патріоти України. В Україні є підстави для підв...

"Мав водити людей в гори, а не в бій": Під Бахмутом загинув відомий альпініст

субота, 1 квітень 2023, 10:50

У боях за Бахмут загинув офіцер 53-окремої механізованої бригади, відомий український альпініст Орест Кінаш. Трагічну звістку про загибель воїна повідомила Facebook-спільнота Туристично-інформаційного центру Captain Dzembronia, передають Патріоти Укра...