Для кого полуниця може бути небезпечною

Мало хто знає, але деяким людям, які страждають від гіпертонії, не варто вводити в раціон полуницю.

Полуниця — один з багатьох сезонних продуктів, який неодмінно варто ввести в свій раціон майже кожному. На сьогоднішній день існує кілька тисяч сортів полуниці, серед яких морозостійкі і неморозостійкі. Різні сорти полуниці можуть відрізнятися смаком, кольором і формою, зазначають Патріоти України.

В полуниці міститься джерело вітамінів і необхідних нутрієнтів. Серед них вітамін С, В1, В6, В9 і К. Також тут є велика кількість магнію, марганцю, заліза, калію і кальцію. Ще один плюс — низька калорійність полуниці. У ній всього 32 кКал на 100 г, що робить продукт доступним навіть тим, хто прагне скинути вагу. Однак вживання цієї ягоди може нести і небезпеку.

Шкода полуниці

При вживанні розумних кількостей цього продукту здоровою людиною, яка не має індивідуальної непереносимості, проблем виникнути не повинно. Але для деяких людей полуниця все ж може бути небезпечна.

Вагітні жінки

Незважаючи на великий вміст фолієвої кислоти, корисної для вагітних, полуниця все ж може викликати негативні наслідки. Йдеться про зловживання ласощами, наслідком якого може стати виникнення алергії у майбутньої дитини.

Алергіки

Людям з підвищеною чутливістю полуницю варто вживати обережно. При виникненні будь-якого з цих симптомів: печіння в горлі, висипи, свербіння варто звернутися до лікаря.

Люди, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту

Через високий вміст фруктової кислоти полуницю не радять людям, що страждають на виразкову хворобу, гастрит, колітом і ін. У великих кількостях ягода здатна дратувати стінки шлунка і кишечника, що іноді призводить до загострень хронічних станів.

Полуниця vs гіпертонія

Мало хто знає, але деяким людям, які страждають від гіпертонії, не варто вводити в раціон полуницю. А саме тим, хто проходить лікування за допомогою енапрілу. Цей препарат в поєднанні з літньою ягодою здатний створювати посилене навантаження на нирки, що зовсім небажано.

Джерело: НВ

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...