Полуниця — один з багатьох сезонних продуктів, який неодмінно варто ввести в свій раціон майже кожному. На сьогоднішній день існує кілька тисяч сортів полуниці, серед яких морозостійкі і неморозостійкі. Різні сорти полуниці можуть відрізнятися смаком, кольором і формою, зазначають Патріоти України.
В полуниці міститься джерело вітамінів і необхідних нутрієнтів. Серед них вітамін С, В1, В6, В9 і К. Також тут є велика кількість магнію, марганцю, заліза, калію і кальцію. Ще один плюс — низька калорійність полуниці. У ній всього 32 кКал на 100 г, що робить продукт доступним навіть тим, хто прагне скинути вагу. Однак вживання цієї ягоди може нести і небезпеку.
Шкода полуниці
При вживанні розумних кількостей цього продукту здоровою людиною, яка не має індивідуальної непереносимості, проблем виникнути не повинно. Але для деяких людей полуниця все ж може бути небезпечна.
Вагітні жінки
Незважаючи на великий вміст фолієвої кислоти, корисної для вагітних, полуниця все ж може викликати негативні наслідки. Йдеться про зловживання ласощами, наслідком якого може стати виникнення алергії у майбутньої дитини.
Алергіки
Людям з підвищеною чутливістю полуницю варто вживати обережно. При виникненні будь-якого з цих симптомів: печіння в горлі, висипи, свербіння варто звернутися до лікаря.
Люди, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту
Через високий вміст фруктової кислоти полуницю не радять людям, що страждають на виразкову хворобу, гастрит, колітом і ін. У великих кількостях ягода здатна дратувати стінки шлунка і кишечника, що іноді призводить до загострень хронічних станів.
Полуниця vs гіпертонія
Мало хто знає, але деяким людям, які страждають від гіпертонії, не варто вводити в раціон полуницю. А саме тим, хто проходить лікування за допомогою енапрілу. Цей препарат в поєднанні з літньою ягодою здатний створювати посилене навантаження на нирки, що зовсім небажано.
Певним категоріям отримувачів житлових субсидій не продовжать допомогу на наступний період, тому їм потрібно звернутися за продовженням виплат. Про це нагадали в Пенсійному фонді, передають Патріоти України. З 1 травня органи Пенсійного фонду України в...
Відмова від отримання повістки під час воєнного стану в Україні — це серйозне порушення правил військового обліку, яке може мати негативні юридичні наслідки. Якщо військовозобов’язаний без поважних причин не бере повістку, на нього чекає адміністративн...