"Для мене найголовніше - це правильно харчуватися": Ексворотар "Динамо" зізнався, скільки витрачає грошей на місяць

Колишній воротар збірної України та київського Динамо Денис Бойко розповів про свої фінансові витрати. Денис зізнався, що йому повністю вистачає до п’яти тисяч доларів на місяць, повідомляє Люкс ФМ, передають Патріоти України.

«Мені небагато потрібно. Для мене найголовніше — це правильно харчуватися. На сьогоднішній день — це найчастіше ресторани. Якісь побутові моменти, дім комунальні послуги. Вистачає до п’яти тисяч доларів», — сказав Бойко.

Протягом кар'єри Бойко виступав за Динамо, ЦСКА, Оболонь, Кривбас, Дніпро, Бешикташ, Малагу та Полісся. Зараз голкіпер знаходиться без клубу.

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...