"Для мене це просто популярна пісня": Данилко спробував виправдатися за виконання патріотичного хіта "Батько наш Бандера"

Український шоумен Андрій Данилко (псевдонім Вєрка Сердючка) пояснив виконання пісні "Батько наш Бандера" на сцені "Дизель шоу" її популярністю. Про це Данилко заявив Telegram-каналу "Страна", передають Патріоти України.

"Це була імпровізація. Не треба вигадувати те, чого немає. Ця пісня у той момент, коли записувалось "Дизель шоу", була вірусною і популярною в інтернеті, в TikTok. Я сприймаю її як просто пісню, і не більше того", – сказав Данилко.

Артист не вкладав у її виконання політичний чи воєнний підтекст. "Я ще розумію, якби я вийшов у прямий ефір, чи на Майдані і якось декларував це. Людям немає чим зайнятися, вони люблять вигадувати і загостряють ситуацію. Оскільки зараз немає інформаційного приводу і люди люблять негатив", – додав Данилко.

Він уточнив, що займається тільки "підняттям настрою у цей важкий час", коли люди "спиваються, не знають, що далі робити". Данилко наголосив, що пісня у залі не викликала ніякого скандалу.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...