"Для них війни немає": Водії на кордоні заблокували в черзі колону авто для ЗСУ (відео)

Українські водії заблокували на прикордонному пункті “Шегині” волонтерів, які везли автомобілі для військовослужбовців. Деталями історії поділилася волонтерка Оксана Боднар, передають Патріоти України.

"Мої друзі-волонтери переганяли авто для ЗСУ (такі маленькі повнопривідні буси Mitsubishi Delica, які дуже люблять військові). 10 машин, на які потрібно було оформи транзитну декларація на митниці. Черга була дуже довга і повільно рухалась", – написала Боднар.

За словами волонтерки, польські митники хотілиоформити автівки без черги. А українські водії, які стояли у черзі, категорично відмовились пропускати авто для ЗСУ та заблокували волонтерам проїзд. "Польський прикордонник був готовий пропустити, але каже: "Вас ваші не пропускають", – йдеться на відео.

"Громадяни України, країни, де досі триває війна, заблокували машини, які везли для військових, які на сході ціною свого життя стримують навалу.

Чому волонтерів, які у свій вихідний могли б провести час вдома з рідними чи працювати, принижують та блокують? Чому машини..., на які чекають військові, бо це може врятувати їм життя блокують на кордоні якісь нелюди. Що відбувається в нашій країні і з нашими людьми? Хтось може мені це пояснити?", – справедливо обурюється волонтерка.

Українці у коментарях засудили таких водіїв, докоряючи, що "для таких людей війни немає".

Проте деякі українці в коментарях не погодилися, запевняючи, що волонтерів на кордоні все ж пропускають без черги, а авторка спеціально робить розголос "для хайпу".


Чи можуть мобілізувати чоловіків з інвалідністю ІІІ групи під час воєнного стану - роз'яснення

середа, 27 вересень 2023, 9:06

Продовження загальної мобілізації в Україні здатне торкнутися і чоловіків з інвалідністю. Зокрема, це стосується тих, у кого встановлено ІІІ групу, і хто хоче вступити до армійської служби за власним бажанням, передають Патріоти України. Відповідний за...

Шахраї прикидаються рекрутерами, щоб виманювати гроші в українців - схема аферистів

середа, 27 вересень 2023, 8:58

В Україні діє шахрайська схему рекрутинга. Її мета - виманити гроші у людей, які шукають роботу. Про це розповів QA Engineer Євген Фурсіков у своєму LinkedIn. Так, шахраї можуть прикидатися представниками різних компаній, передають Патріоти України. Як...