Для особливо худих роверистів: У Львові помітили нестандартну велодоріжку (фото)

У Львові помітили велодоріжку, яка не відповідає прийнятим стандартам – вона дуже вузька. Відповідне фото з'явилося на сторінці в Facebook "Ху**вий Львів", передають Патріоти України.

Вона розташована на вулиці Личаківській, 216. Як зазначили автори повідомлення, ймовірно, велодоріжка призначена "для худих велосипедистів".

"Те для худих роверистів. Для жирних буде велосмуга на проїжджій частині. Хотіли велодоріжки? Нате вам", – йдеться у підписі до фото.

Лише за відповідним дорожнім знаком можна зрозуміти, що вузький шматок асфальту, відокремлений бордюрами від дороги – це доріжка для велосипедистів.

У коментарях до публікації користувачі мережі зазначили, що місця для нормальної велодоріжки більш ніж достатньо. "Хоча місця більше ніби і достатньо було, щоб по-людськи зробити", "Хоч щось!", "Скоро для плавців канавки зроблять", "Це односторонній рух, що незрозумілого", "Для 2D велосипедистів", "Насправді це дуже широко зробили, колесо велосипеда вужче", "Усе для людей", – написали в мережі.


Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....