Для переважної більшості, можливо, друга половина року: "Слуги" злили інсайд, коли і за які гроші збираються вакцинувати українців

Початок вакцинації вже у лютому, про котрий трубить МОЗ як про свою велику перемогу, носитиме суто номінальний характер, лише для кількох десятків тисяч громадян. Коли вдасться привити 60-80% населення для вироблення колективного імунітету не знає ніхто

В Україні першими безкоштовне щеплення від коронавірусу отримають лікарі, що працюють з хворими на COVID-19, українці, що живуть у будинках престарілих, і ті, хто бере участь в Операції Об'єднаних сил. Решта зможуть розраховувати на платну вакцинацію від коронавірусу.

Про це за підсумками зустрічі з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим заявила народний депутат від "Слуги народу" Євгенія Кравчук, зазначають Патріоти України.

За її словами, платна вакцинація від коронавірусу в Україні може початися не раніше другої половини 2021 року.

"Ми також запитували [міністра Степанова], чи будуть робитися щеплення на комерційній основі. Є молоді люди, які можуть собі дозволити заплатити 700 гривень за щеплення... Це, очевидно, вже буде фізично доступно в другому півріччі", - зазначила вона.

При цьому, чи йдеться лише про малоефективну китайську вакцину, чи також американську Pfizer ,чи інших виробників, не уточнюється.


У Росії до допомоги "частково мобілізованим" долучився ...Якутський цирк (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 22:51

Про те, що до допомоги мобілізованим підключено Якутський цирк, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

У Києві біля багатолюдної станції метрополітену загорілася маршрутка (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 17:57

У Києві біля станції метро Лісова загорілася маршрутка. Стовп диму видно здалеку, повідомляють очевидці. . Відео потужної пожежі оприлюднюють місцеві телеграм-канали. Були люди в момент займання в салоні маршрутного таксі чи ні – наразі невідомо. ...