Для рідних був сонцем, яке зігрівало: На Донбасі у боях за Україну віддав життя воїн "Ворон" із Чернігівщини

У боях за Україну на Донеччині загинув солдат Ярослав Козерецький із позивним "Ворон". Вдома, у селі Яблунівка Носівської громади Чернігівщини, на героя чекали мама, цивільна дружина та дві доньки.

Ярослав Козерецький народився 13 травня 1990 року у селі Яблунівка. Там закінчив сільську школу. Потім навчався в Бобровицькому технікумі, працював у бобровицькому РЕМі, на підприємстві "Укрпошта", оператором на заводі компанії "Кока-кола", повідомили у Носівській міській раді..

13 січня 2023 року був мобілізований. Після навчання в Гончарівському навчальному центрі у складі І танкової бригади його передислокували на Схід.

26 травня під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі на вірність народу України, Ярослав Козерецький загинув поблизу населеного пункту Нескучне, Донецької області, – йдеться у повідомленні.

Ярослав був "сонцем, яке зігрівало"

Про Козерецького згадують як про надзвичайно добру, щиру та відкриту людину. Він ніколи не забував про рідних й часто телефонував, навіть коли перебував на "нулі". Востаннє на зв'язок він вийшов 25 травня.

Він був для своїх найрідніших сонцем, яке зігрівало і оберігало. Він часто телефонував, навіть з "нуля". Останній дзвінок був увечері 25 травня. А вже наступного дня був дзвінок від командира роти, який змінив за одну секунду все життя цілої родини, – повідомили у міськраді.

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...