Для тих, хто вважає, що їм "не щастить": Акула вбила жінку наступного дня після її весілля

На Багамах акула вбила жінку під час медового місяця з коханим. Пара одружилася за день до трагедії. Про це пише The Telegraph, передають Патріоти України.

44-річна американка займалася серфінгом зі своїм чоловіком на острові Нью-Провіденс, коли стався напад. Оператор гідроцикла, що перебував на пляжі, бачив, як акула довжиною близько 4 метрів потягла дошку під воду.

"Коли я побачив, що на дошці стоїть лише чоловік, я сказав про себе, що вона, мабуть, упала. Тоді було чутно його слабкі крики про допомогу", - розповів він місцевій газеті Nassau Guardian. "Це було безумство, бо я бачив, як вони відпливали від берега. Вони сміялися і розмовляли. Вони лише вчора побралися".

Рятувальник вирушив на човні, щоб забрати жертву та її чоловіка. За словами очевидців, на дошці для серфінгу була кров, а акула плавала довкола неї. "Постраждалій провели серцево-легеневу реанімацію, проте вона отримала серйозні травми правої сторони тіла, зокрема стегна, а також верхньої кінцівки", - сказала сержантка Дезіре Фергюсон з Королівської поліції Багамських островів.

Не гребують нічим: Окупанти в Авдіївці викрали дитяче ліжко з напівзруйнованої квартири (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:28

Російські окупанти після захоплення Авдіївки почали грабувати квартири, у яких вціліло майно, передають Патріоти України. На початку відео окупант жаліється, що на верхньому поверсі багатоповерхівки стоїть неушкоджений телевізор, який неможливо забрати...

"Вдавав, що мертвий": Аеророзвідники витягли двох поранених бійців з-під носа окупантів (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:25

Аеророзвідники 68 ОЄБр врятували двох побратимів, які отримали поранення та залишались самі в полі. Деталями вони поділились у коментарі для проєкту Ukrainian Witness, передають Патріоти України. Сергій Купін з позивним "Мєнт" був старшим групи. Він пр...