Для тих, кому "не все так однозначно": Семен Слєпаков після багатомісячного мовчання записав антивоєнну пісню

Відомий російський комік та актор Семен Слєпаков, який 1 березня закликав припинити війну в Україні, а згодом зник з інфопростору, повернувся з потужною антивоєнною піснею. Її він, вочевидь, присвятив росіянам, котрі досі вважають, що "не все так однозначно". Трек, записаний з гітарою вдома, викликав захват в мережі. Допис з'явився в Instagram артиста, де його за годину вже встигли прокоментувати сотні підписників, передають Патріоти України.

У пісні артист згадав про анексію Криму та те, як російський народ та світ переконують, що Росія нібито мала підстави для вторгнення в Україну.

"Когда был нанесен удар по Украине,

я был так огорчен, я прямо впал в уныние.

И было на душе так тягостно и мрачно.

Я даже собирался написать в Facebook,

но в голове внезапно мелькнула мысль: "А вдруг

не все так однозначно?" – йдеться в першому куплеті антивоєнної пісні.

Також артист в тексті перерахував відмазки тих, хто замовчує війну. Нібито, що важко знайти достовірну інформацію і перед тим, як засуджувати РФ, потрібно "розібратися".

Другий куплет Слєпаков присвятив історії про те, як ліричний герой застав свою дружину в ліжку з іншим чоловіком, але вирішив не гарячкувати, бо "не все так однозначно".

Наостанок гуморист заспівав, що, все ж написав у Facebook "хто – х*йло" і згадав про окупацію Криму, коли росіян та світову спільноту також переконували в "неоднозначності ситуації", а також потролив співвітчизників, які підтримують фашистську символіку "Z".

За годину ролик зібрав понад п'ять тисяч лайків і ця цифра продовжує невпинно рости. В коментарях артиста розвалили за сміливу позицію і засудження війни. "Нарешті ти повернувся", "Дякую", "Привіт з Харкова. Тут все однозначно", "Ми пишаємося тобою", "Все однозначого. Нічого було лізчи в чужу країну", "Браво", "Змістовна композиція", – йдеться в повідомленнях.

Ярмо податків не для них: Заступник голови ОП Шурма назвав мільярдні схеми свого брата з офшорами "законними і моральними" та позаздрив ФОПам

четвер, 28 вересень 2023, 7:07

"Що стосується бізнесу мого брата, він весь побудований на принципах законності та на всіх найвищих морально-етичних стандартах", – наголосив чиновник. . "Що стосується структурування бізнесу в Україні, то якщо ви подивитесь на корпоративну структуру...

В Україні проведуть масштабне підвищення пенсій за допомогою балів: У Мінсоці розповіли про нову систему

четвер, 28 вересень 2023, 6:57

Внаслідок індексації пенсій у 2024-му виплати підвищать абсолютній більшості українців на заслуженому відпочинку. При цьому підвищення проведуть за новими правилами: для цього запровадять бальну систему. Про це міністр соцполітики Оксана Жолнович розпо...