Для тих, кому "не все так однозначно": Семен Слєпаков після багатомісячного мовчання записав антивоєнну пісню

Відомий російський комік та актор Семен Слєпаков, який 1 березня закликав припинити війну в Україні, а згодом зник з інфопростору, повернувся з потужною антивоєнною піснею. Її він, вочевидь, присвятив росіянам, котрі досі вважають, що "не все так однозначно". Трек, записаний з гітарою вдома, викликав захват в мережі. Допис з'явився в Instagram артиста, де його за годину вже встигли прокоментувати сотні підписників, передають Патріоти України.

У пісні артист згадав про анексію Криму та те, як російський народ та світ переконують, що Росія нібито мала підстави для вторгнення в Україну.

"Когда был нанесен удар по Украине,

я был так огорчен, я прямо впал в уныние.

И было на душе так тягостно и мрачно.

Я даже собирался написать в Facebook,

но в голове внезапно мелькнула мысль: "А вдруг

не все так однозначно?" – йдеться в першому куплеті антивоєнної пісні.

Також артист в тексті перерахував відмазки тих, хто замовчує війну. Нібито, що важко знайти достовірну інформацію і перед тим, як засуджувати РФ, потрібно "розібратися".

Другий куплет Слєпаков присвятив історії про те, як ліричний герой застав свою дружину в ліжку з іншим чоловіком, але вирішив не гарячкувати, бо "не все так однозначно".

Наостанок гуморист заспівав, що, все ж написав у Facebook "хто – х*йло" і згадав про окупацію Криму, коли росіян та світову спільноту також переконували в "неоднозначності ситуації", а також потролив співвітчизників, які підтримують фашистську символіку "Z".

За годину ролик зібрав понад п'ять тисяч лайків і ця цифра продовжує невпинно рости. В коментарях артиста розвалили за сміливу позицію і засудження війни. "Нарешті ти повернувся", "Дякую", "Привіт з Харкова. Тут все однозначно", "Ми пишаємося тобою", "Все однозначого. Нічого було лізчи в чужу країну", "Браво", "Змістовна композиція", – йдеться в повідомленнях.

Неприємний сюрприз для Сі: У Китаї спалахнули масштабні антиковідні протести (відео)

понеділок, 28 листопад 2022, 0:36

В останні дні в Пекіні, Шанхаї, Сіані, Нанкіні та інших китайських містах спалахнули протести проти політики суворих протикоронавірусних обмежень та блокувань. Обмеження та політика «нуль ковід», що проводиться лідером Сі Цзіньпіном, викликають поступо...

Керував чемпіон із вищого пілотажу: У Росії під час зльоту розбився вертоліт

неділя, 27 листопад 2022, 23:43

У Росії під час зльоту в селі В'язівець Тверської області розбився вертоліт Robinson-66. На борту перебували два брати: Олександр та Дмитро Курильови. Вони загинули на місці. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України. У п'ятницю...