"Для використання протягом найближчих двох років": Блогеру з Росії, який публікує фото могил вагнерівців, запропонували місце на цвинтарі "зі знижкою"

Російський блогер Віталій Вотановський стежить за могилами "вагнерівців" та публікує їх фото. Тому йому запропонували придбати місце на цвинтарі "зі знижкою". Блогер заявив, що не збирається вмирати, але його все ж таки почали вмовляти. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформують Патріоти України.

Російському блогеру пропонували місце на цвинтарі "зі знижкою"

Блогер Віталій Вотановський стежить за розширенням краснодарського цвинтаря та свіжими могилами найманців ПВК "Вагнера". Після публікації кадрів та аналітики із загиблих росіянину зателефонували від імені співробітників ритуальної служби. Йому запропонували "зі знижкою" купити ділянку на цвинтарі для використання протягом найближчих двох років. До того ж у подарунок йому пообіцяли обробити фото на пам'ятник. Однак блогер відповів, що не збирається вмирати, але з ритуальної служби його почали вмовляти.

Ввірветься потужне похолодання: Синоптик попередила українців про різку зміну погоди та мокрий сніг

неділя, 26 березень 2023, 17:47

28 березня на заході, півночі та у більшості центральних областей України очікується різке похолодання та дощі з переходом у мокрий сніг. Про це синоптик Еспресо.TV Наталка Діденко написала у Telegram, передають Патріоти України. За її словами, у вівто...

Українцям готують закон про конфіскацію землі: Хто ризикує залишитись без свого наділу

неділя, 26 березень 2023, 17:45

В Україні невдовзі можуть змінитись правила землекористування. Законом може бути передбачена конфіскація землі в одних користувачів та передача цієї землі іншим користувачам, передають Патріоти України. Законопроект № 9086, який містить такі положення,...