Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне.

Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста на вулиці Рибінській. Зокрема, конструкція дуже виділяється на тлі інших балконів і стін будівлі.

Як розповіла очевидець Анастасія Климович, цей балкон нагадує їй труну, бо він чорний і великий.

"Сьомий поверх складно не помітити, коли йдеш від торговельного центру. Великий, як труна, стоїть. Дуже вирізняється і це негарно. Я не думаю, що він дуже багато додав їм місця чи вони якось зекономили кошти на цар-балконі", – каже дніпрянка.

Балкон, який нагадує трупу помітили в Дніпрі (suspilne.media)

Окрім того, ця прибудова є небезпека для місцевих жителів, оскільки побудована без дозволу.

За словами архітектора Михайла Аліпова, перед створенням подібної конструкції людям обов'язково потрібно отримувати дозвіл на відповідні будівельні роботи. Такий документ видається після проведення експертизи будівлі і самої конструкції. Прибудований без дозволу балкон одного разу може впасти вниз, позбавивши господарів квартири цілої стіни і при цьому, можливо, заподіявши шкоду пішоходам.

Загроза штрафів у 17000-34000 грн: Ляшко попередив про масові карантинні рейди по Україні

субота, 16 жовтень 2021, 12:31

В Україні контролювати дотримання правила карантину будуть 900 мобільних бригад під час рейдів. З порушниками обмежень, в тому числі й вимоги про масочний режим, вестимуть не тільки роз'яснювальні бесіди, а й стануть складати адмінпротоколи. Про це зая...

Харківський "Металіст" хоче викупити українського легіонера у мадридського "Реалу"

субота, 16 жовтень 2021, 12:07

Український клуб готує трансфер Луніна. Харківський "Металіст" зацікавлений у послугах воротаря збірної України та мадридського "Реала" 22-річного Андрія Луніна. Влітку 2022 року "Металіст" спробує оформити перехід воротаря за €4 млн, повідомляють Патр...