
З 17 липня на всіх муніципальних пляжах столиці вивішуються червоні прапори - купатися заборонено, зазначають Патріоти України. Як повідомили у пресслужбі КП "Плесо", відповідний статус встановлюється з профілактичною метою.
"За умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається активне "цвітіня" води – розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають із води кисень і виділяють токсичні речовини. Як наслідок, відбувається зниження концентрації розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води суттєво погіршується", - сказано в повідомленні.
Тому для інформування відпочивальників про наявність потенційних ризиків для здоров'я і з метою запобігання поширенню серед населення інфекційних хвороб всім чотирнадцятьом офіційним пляжам Києва присвоєно тимчасовий статус "Не купатися".
Про зняття цього статусу буде повідомлено окремо.
Водночас території пляжів залишаються відкритими для відпочинку і дозвілля на березі.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...