Дніпропетровщина виявилась не останньою: В Україні виявили п'ять нових випадків зараження коронавірусом

Усі пацієнти ізольовані, їх стан стабільний.

Після того, як в Дніпропетровській області 19 березня підтвердили два випадки зараження коронавірусом, в Чернівцях було підтверджено діагноз COVID-19 у п'яти осіб. Про це повідомляє прес-служба МОЗ, передають Патріоти України.

Ввечері 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров'я України зафіксовано 5 нових випадків інфікування коронавірусом. Зазначають, що пацієнти ізольовані, їх стан стабільний.

19 березня в Україні було підтверджено два нових випадки зараження коронавірусом, в тому числі і новий випадок зараження COVID-19 в Києві. Пізніше стало відомо про ще один випадок інфікування вірусом в Києві. Про нього написав мер столиці Віталій Кличко в соцмережі.

19 березня в країні підтвердилися 11 діагнозів. Зараз в Україні 27 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 3 з них - летальні.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...