Дніпропетровщина виявилась не останньою: В Україні виявили п'ять нових випадків зараження коронавірусом

Усі пацієнти ізольовані, їх стан стабільний.

Після того, як в Дніпропетровській області 19 березня підтвердили два випадки зараження коронавірусом, в Чернівцях було підтверджено діагноз COVID-19 у п'яти осіб. Про це повідомляє прес-служба МОЗ, передають Патріоти України.

Ввечері 19 березня за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров'я України зафіксовано 5 нових випадків інфікування коронавірусом. Зазначають, що пацієнти ізольовані, їх стан стабільний.

19 березня в Україні було підтверджено два нових випадки зараження коронавірусом, в тому числі і новий випадок зараження COVID-19 в Києві. Пізніше стало відомо про ще один випадок інфікування вірусом в Києві. Про нього написав мер столиці Віталій Кличко в соцмережі.

19 березня в країні підтвердилися 11 діагнозів. Зараз в Україні 27 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 3 з них - летальні.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...