До 35 тис. випадків на добу! У МОЗ розповіли, коли очікують пік пандемії COVID-19 і грипу в Україні

Пік епідемії вірусних захворювань в Україні очікують наприкінці листопада. Йдеться про захворюваність як на грип, так і на нову коронавірусну інфекцію. Про це "РБК-Україна" заявив в. о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передають Патріоти України.

"Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада, тому що зазвичай це піковий період для всіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається в кінці листопада і після цього йде на спад протягом грудня, січня... Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності у нас буде в кінці листопада", - зазначив представник МОЗ.

Нагадаємо, раніше Кузін повідомив, що в Міністерстві охорони здоров'я прогнозують, що у гіршому випадку в Україні може бути до 35 тисяч нових випадків вірусної захворюваності на добу, зокрема, інфікування коронавірусом.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...