​До 60-річчя першого польоту людини у космос: Дочка Юрія Гагаріна розповіла про напад рисі на батька в лісі та як той сусідів на зарядку водив

У Москві старими байками з ностальгією згадують колишню велич

На першого космонавта одного разу під час полювання накинулася дика рись. Він дивом ухилився і вижив, розповіла на «Росія 1» дочка, генеральний директор Державного музею-заповідника «Московський Кремль» Олена Гагаріна, зазначають Патріоти України.

Розповідачка запевняє, що її батько мав блискавичною реакцією і влучне око, які врятували життя. «На полюванні, під час одного зі складних довгих зимових полювань, на нього стрибнула рись, на спину. Завдяки своїй реакції йому вдалося її застрелити», - сказала Гагаріна.

За її словами, перший космонавт був пристрасним мисливцем, любив справжнє полювання, коли треба шукати звіра і витрачати на це час. Робив це виключно в компанії друзів.

Олена Гагаріна також повідала ще один маловідомий факт. Космонавт щодня виводив всіх сусідів по під'їзду на ранкову зарядку, телефонуючи в квартири.

Хіти тижня. Називав дітей біосміттям: Названо ім'я росіянина, який влаштував масове вбивство в школі Казані (фото, відео)

вівторок, 18 травень 2021, 17:00

11 травня в Казані підліток влаштував стрілянину в гімназії №175 на вулиці Джаудата Файзі. За попередніми даними, 17-ти річний юнак увійшов до школи зі зброєю і відкрив вогонь по людях. Наразі його затримано і його особу встановлено. Про це повідомляют...

"Від осинки не народяться апельсинки": Спливли нові деталі про українку, яка викинула паспорт і стала "знаменитою" (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 16:56

Відео з жінкою з Харківської області, яка викинула свій паспорт, через те, що її з дітьми не пустили на рейс до Стамбула, викликало великий резонанс в мережі. У ролику розгнівана жінка лає Україну, її приклад наслідують діти, передають Патріоти України...