До абсолютного рекорду залишилось 18 років: 103-річний американець і його 100-річна дружина відсвяткували 82-річчя з дня весілля (фото)

На вечірку, яку організували дочка і внучка пари в одній з місцевих баптистських церков, зібралися 115 друзів і родичів.

Подружжя Вільямсів святкує 82-гу річницю. Фото: WSOC-TV.

В американському штаті Північна Кароліна 103-річний Д. У. Вільямс і його 100-річна дружина Віллі Вільямс відсвяткували 82-річчя від дня свого весілля. Про це повідомляє телеканал WSOC-TV, передають Патріоти України.

На вечірку, яку організували дочка і внучка пари в одній з місцевих баптистських церков, зібралися 115 друзів і родичів. «Бачити їх у такому віці і все ще у відмінному здоров'ї - це таке благословення», - сказала внучка Вільямс Б. Джей Вільям-Грін.

Уіллі познайомилася з майбутнім чоловіком в 1935 році. Одружилися вони два роки по тому і з тих пір живуть щасливо. На питання, як вони змогли так надовго зберегти свою любов, Уіллі відповіла: «У мене немає секрету для цього. Просто добре ставтеся один до одного». Чоловік і дружина також розповіли, що ніколи не сперечаються і не сваряться. А коли виникають будь-які непорозуміння - спільно обговорюють проблеми.
Внучка довгожителів додала, що її дідусь і бабуся - кращі друзі. Вони постійно разом. Люблять удвох дивитися телевізор - особливо вестерни. А також заповнюють кросворди.
У 2014 році Д. У і Уіллі Вільямс виграли конкурс штату на саму довгоживучу в шлюбі подружню пару. А тепер вони вже претендують на національний рекорд.


"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...