До Батьківщини повернуться далеко не всі: Понад 40% українських біженців у Британії вже знайшли роботу

43% біженців з України, які здобули освіту за межами Британії, зазначили, що британські роботодавці не визнавали їхніх документів про освіту.

Згідно з попередньою оцінкою Бюро національної статистики Великої Британії, 42% біженців з України змогли працевлаштуватися на новій території – на противагу 9% у квітні.

Дані щодо українських біженців збиралися з 20 липня по 4 серпня 2022 року. 93% громадян України, які прибули до Великої Британії та брали участь у попередньому опитуванні у квітні, залишилися, а 7% виїхали з країни.

Частка громадян України, які працюють у Великій Британії, зросла до 42% проти 9% у квітні, а частка тих, хто має британський банківський рахунок, зросла до 93% (у квітні було 43%).

Близько 37% респондентів сказали, що їм достатньо грошей, щоб утримувати себе протягом наступних трьох місяців, тоді як у квітні таку відповідь дали лише 26%.

Водночас, майже половина (47%) українських біженців сказали, що стояли перед труднощами у пошуку роботи у Великій Британії. Найпоширенішим було знання англійської мови, яке не відповідає вимогам роботи (58%).

43% біженців з України, які здобули освіту за межами Британії, зазначили, що британські роботодавці не визнавали їхніх документів про освіту.

Також більшість респондентів зазначили, що не дуже добре чи зовсім не розуміють, як подати заяву на продовження чи зміну візи (69%) та на які державні пільги вони можуть мати право (58%).

У Бюро національної статистики наголошують, що представлені ними статистичні дані є експериментальними, тому слід обережно ставити їх у інтерпретації.

Станом на початок серпня у Великій Британії проживало близько 104 тисячі українських біженців.

Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...

Це її власне волосся? Пугачова здивувала фанів зачіскою (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:53

Відома співачка Алла Пугачова після переїзду в Ізраїль не стомлюється тішити публіку своїми виходами у світ. Так, у Тель-Авіві вона прийшла в театр на моновиставу "Я тут" актора Анатолія Бєлого, який виїхав з РФ, повідомляють Патріоти України. Зазначим...