Протестують на добровольцях: До Білорусі завезли "сумнівну" російську вакцину від COVID-19

До Білорусі поставили першу партію російської вакцини проти коронавірусу (COVID-19) "Супутник V", яка раніше показала сумнівні результати, передають Патріоти України.

Білорусь стала першою країною після Росії, де почалися клінічні дослідження російського препарату. Відзначається, що з 1 жовтня почнеться вакцинація на добровольцях. У дослідженнях, що фінансуються Російським фондом прямих інвестицій, візьмуть участь 100 осіб.

У російському фонді додали, що аналогічні випробування плануються і в інших країнах – Бразилії, Індії, Саудівської Аравії, Єгипті та ОАЕ.

Нагадаємо, що російська вакцина для профілактики COVID-19 – "Супутник V" – була нібито розроблена Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалії спільно з РФПИ. Російський МОЗ зареєстрував її в середині серпня.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...