"До чего дошел прогресс": З’явилися перші кадри "Попелюшки"... з гендерно-нейтральною феєю у виконанні Біллі Портера (фото)

Кінокомпанія Sony показала Перші кадри сучасної інтерпретації "Попелюшки" з актором Біллі Портером в ролі феї-хрещеної, передають Патріоти України.

Так, Sony показала головну героїню, принца і гендерно-нейтральну фею-хрещену у виконанні Біллі Портера. Сам Портер зазначив, що картина стане “класичною казкою для нового покоління”.

Роль Попелюшки виконала кубино-американська співачка Каміла Кабельо. Її коханим на екрані, принцом Робертом, став англійський актор Ніколас Голіцин.

У 2015 році компанія Disney презентувала власну адаптацію класичної казки Шарля Перо. Тепер вона вийде на Amazon Prime Video у вересні 2021 року.

Раніше у театрі Chanhassen Dinner Theaters, що в передмісті Міннеаполіса, ухвалили рішення скасувати постановку казки “Попелюшка”, оскільки акторський склад “занадто білий”.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...