До Дня Києва: Павло Зібров з військовим оркестром представив оновлену версію "Хрещатика" (відео)

До Дня Києва естрадний співак Павло Зібров презентував оновлену версію своєї пісні "Хрещатик" у виконанні з військовим оркестром. Музичне відео опубліковане на You-Tube-каналі Зіброва, передають Патріоти України.

Український артист зробив кліп разом із військовим оркестром 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту. В оновленому варіанті пісні змінені слова: "Я і друзів розумів і ворогів не зміг прощати".

"Дорогі кияни, ми разом з військовим оркестром 8-го навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту щиро вітаємо вас з Днем міста. І представляємо нову версію легендарної пісні "Хрещатик", написану в далекому 1994 році разом з геніальним поетом Юрієм Рибчинським", - привітав Зібров мешканців столиці.

Пісня "Хрещатик" була написана у 1994 році, автор музики - Павло Зібров, а слова написав поет Юрій Рибчинський. Наразі існують різні версії композиції: класична, джаз, латино, діджей-версія й тепер у виконанні із військовим оркестром.

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...

Помер знаменитий британський кіноактор

четвер, 20 червень 2024, 23:44

У віці 88 років після тривалої хвороби помер Актор Дональд Сазерленд, зірка фільмів, зокрема Голодні ігри і Будинок жахів доктора Терора, Його син Кіфер оголосив про смерть батька, пише ВВС. "З важким серцем я кажу вам, що мій батько, Дональд Сазерлен...