До львівського шпиталю військовими бортами переправили багато поранених бійців ООС

Львів другий день поспіль приймає військовий літак із бійцями, які дістали поранення і травми в зоні ООС із посиланням, зазначають Патріоти України.

"За два дні до Львова прибули два військові літаки, що доставили поранених, травмованих і хворих бійців, які проходили лікування в госпіталях Харкова і Дніпра", - повідомив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.

За його словами, всього прибуло 27 бійців - 11 з Дніпра і 16 з Харкова. Більшість із них перебувають у стані середньої тяжкості, двох одразу доправили до реанімації для стабілізації стану.

Лікування та реабілітацію бійці проходитимуть у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...

В Україні планують перевіряти шлюби... на фіктивність

вівторок, 26 вересень 2023, 22:29

В Україні почнуть перевіряти шлюби на предмет фіктивності. Відповідний механізм зараз розробляють у Державній міграційній службі, зазначають Патріоти України. Як пояснила голова ДМСУ Наталія Науменко, це допоможе уникнути схем із набуття іноземцями доз...