До львівського шпиталю військовими бортами переправили багато поранених бійців ООС

Львів другий день поспіль приймає військовий літак із бійцями, які дістали поранення і травми в зоні ООС із посиланням, зазначають Патріоти України.

"За два дні до Львова прибули два військові літаки, що доставили поранених, травмованих і хворих бійців, які проходили лікування в госпіталях Харкова і Дніпра", - повідомив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України Олександр Поронюк.

За його словами, всього прибуло 27 бійців - 11 з Дніпра і 16 з Харкова. Більшість із них перебувають у стані середньої тяжкості, двох одразу доправили до реанімації для стабілізації стану.

Лікування та реабілітацію бійці проходитимуть у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Дитині гарантували "повну безпеку": У Чернігові у сховищі волонтерського центру 8-річний хлопчик отримав травму хребта

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:53

У Чернігові в одному з волонтерських хабів "СпівДія заради дітей" серйозні травми отримав 8-річний переселенець із Донбасу. Хлопчик разом з іншими дітьми розмальовував свічники. У цей час на нього з вікна впали важкі мішки з піском, якими закривали шиб...

Спочатку "ощасливлять" киян: ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:28

ДТЕК запровадив "кольорові" графіки відключень світла. Спершу це торкнеться киян. Вже відомо, що нові графіки стабілізаційних відключень електроенергії вже запровадили у столиці. Прес-служба компанії ДТЕК повідомляє у Telegram, що скоро оновлені графік...