До мавпячої віспи може бути причетна Росія? Сплив матеріал аналітиків з прогнозом

До спалаху віспи мавп могла бути причетною Росія. У Кремлі цілком могли вирішити, що якщо віспа набагато небезпечніша за COVID-19, то спровокована епідемія може мати катастрофічні наслідки для "ворожих держав". Про це йдеться у статті під назвою "Warning: Work on smallpox virus" аналітичного центру Robert Lansing Institute. Стаття вийшла ще у 2020 році і в цілому буквально передбачає те, що зараз відбувається з віспою мавп, передають Патріоти України.

У матеріалі стверджується, що Росія наполегливо працює над вірусом віспи під виглядом оновлення документальних стандартів і розробки сполуки NIOCH-14 для клінічних досліджень. Характер закупівель російськими державними органами свідчить, що Росія продовжує випробування вірусів у наукових центрах "Вектор" і 48-му ЦНДІ Міноборони.

Експерти Robert Lansing Institute роблять висновок, що Росія хоче створити біологічну зброю з віспи. Захначається, що за часів "Холодної війни" СРСР провадив такі дослідження і немає даних про те, що вони припинені зараз.

"Враховуючи, що віспа є набагато небезпечнішою та має вищу летальність порівняно з COVID-19, спровокована епідемія може бути катастрофічною і служити ворожим цілям, щоб підірвати стабільність іноземних держав і змінити геополітичний ландшафт", – йдеться у статті.

Також у матеріалі сказано, що Росія не має "гальм", які могли б якось запобігти використанню біологічної зброї у світі. Натомість у російських лідерів присутнє сильне бажання змінити світовий порядок. Як аргумент, наводиться використання Росією препарату "Новічок" у Великій Британії і Болгарії.

"За нашою інформацією, розробку ліків від віспи на основі NIOCH-14 росіяни розглядають як стратегічно важливе завдання", – резюмують автори статті.

Що таке віспа мавп і які основні симптоми

Віспа мавп – це зоонозне природно-осередкове віспоподібне захворювання, що спричинюють віруси родини поксвірусів. Дуже схоже за клінічними ознаками на натуральну віспу. Збудника віспи мавп віднесено до біологічних агентів, які офіційно визнано чинниками біологічної зброї.

Передача вірусу може відбуватися через крапельки слини та через контакт із ураженнями чи інфікованими біологічними рідинами.

Симптоми віспи мавп, які спостерігаються на початку захворювання, дуже схожі на симптоми натуральної віспи людини і зазвичай починаються з грипоподібного синдрому та збільшення лімфатичних вузлів, які потім супроводжуються висипом на обличчі та спині.

Перші симптоми зазвичай з'являються приблизно через 10 днів після контакту, тоді як висипання з'являються протягом 1-3 днів від початку лихоманки. Зазвичай хвороба триває від двох до чотирьох тижнів і розвивається в кілька етапів. Основні симптоми: лихоманка, головний біль, ломота в тілі, біль у спині, збільшення лімфатичних вузлів, загальне нездужання, втома, висипання на обличчі та інших частинах тіла.

В Африці один із 10 випадків є смертельним. Але штам, який поширюється в усьому світі, видається м'якшим і має рівень смертності приблизно один із 100, що практично подібне до того, що було на початку пандемії COVID-19.

Строковик Нацгвардії збив російський штурмовик Су-25 (відео)

середа, 10 серпень 2022, 22:27

Боєць Національної гвардії України збив російський штурмовий літак Су-25, коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку. . "У рашистів мінус ще один штурмовик Су-25. Під час ворожого нальоту на Запорізькому напрямку боєць Нацгвардії здійснив пуск...

Прибирання дало несподівані результати: Журналіст Портников знайшов у себе в квартирі прослуховування (фото)

середа, 10 серпень 2022, 21:42

У квартирі, яку винаймає у Львові журналіст Віталій Портников (Еспресо, Радіо Свобода), знайшли пристрій для прослуховування. Про це повідомив народний депутат від Євросолідарності Микола Княжицький у Facebook в середу, 10 серпня, передають Патріоти Ук...