До останнього кликала на допомогу: На Житомирщині жінка втопилася в болоті, не дочекавшись допомоги

Поблизу села Славінщина Народицького району на Житомирщині в болоті втопилася 50-річна жінка. Трагедія сталася ввечері 12 лютого. Жінка кликала на допомогу, але ніхто не прийшов, повідомили в прес-службі ДСНС області, передають Патріоти України.

"Селяни, які проживають неподалік від водойми, чули вночі жіночий крик про допомогу. Через деякий час вони зрозуміли, що крики лунають з болота. Видимість була практично нульовою, тому вони й викликали на поміч рятувальників", - сказано в повідомленні.

Коли прибули рятувальники, жінка на крик уже не відгукувалася. "Рятувальники обходили болото. Глибина була різною, але переважно по пояс. Тіло жінки знайшли в очереті за 20 м від берега", - розповіли у відомстві. Усі обставини надзвичайної події з'ясовують фахівці.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...