До останнього відмовлявся від госпіталізації: Пішов у вічність співак та композитор Олександр Градський

У Москві помер відомий співак та композитор Олександр Градський, автор пісень, рок-опер. Артисту було 72 роки. Про це повідомляє Mash. Шанувальники артиста в соцмережах публікують співчуття.

26 листопада Градського у тяжкому стані госпіталізували з підозрою на інсульт. Вдома він знепритомнів, і стривожені близькі викликали лікарів.

Востаннє Градський з'являвся на публіці як член журі на шоу «Голос». Вже тоді було помітно, що музикантові недобре, але організатори пояснювали, що це наслідки перенесеного у вересні COVID-19.

Свого часу в інтерв'ю «ФАКТАМ» Градський розповідав, що в життя після смерті не вірить.

Артист розповідав, що дуже не хотів бі, щоб після його смерті почалися суперечки за спадок. Тому Градський хотів ще за життя усунути всі приводи для конфліктів: «Намагався б переписати все своє майно на спадкоємців у рівних частках, щоб вони потім не сварилися».

Олександр Градський став автором багатьох пісень, рок-опер, балетів. Записав пісні до відомих фільмів «Свій серед чужих, чужий серед своїх», «Романс про закоханих», «В'язень замку Іф», «Мистецтво жити в Одесі», для мультфільму «Принцеса та людожер». До свого 60-річного ювілею композитор завершив оперу «Майстер та Маргарита».

У свої 69 років Градський знову став батьком. Цивільна дружина Марина Коташенко народила співаку сина. Іван став четвертою дитиною артиста.


"Навіть не цікавляться, чи жива я": Відома українська співачка поскаржилася на родичів із Москви

субота, 3 грудень 2022, 13:28

Українська співачка KRUTЬ в інтерв'ю розповіла, що у неї є родичі в Росії, проте наразі вона з ними не спілкується. А все тому, що на початку повномасштабного російського вторгнення вони не засудили злочинний режим Кремля та не виїхали з країни-агресор...

"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

субота, 3 грудень 2022, 12:59

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває...