До перевірки залучатимуть поліцію: На Київщині запровадили нове обмеження для розважальних закладів

У Київській області на період дії режиму воєнного стану встановили обмеження щодо часу проведення розважальних заходів. Відтепер вони повинні завершуватись не пізніше 21:00.

Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Обмеження будуть діяти до закінчення дії правового режиму воєнного стану.

Також, за словами Кравченка, для перевірки дотримання цих норм у регіоні регулярно проводитимуться перевірки із залученням поліції.

Очільник КОВА додатково звернувся до власників та відвідувачів розважальних комплексів в області і нагадав, що комендантська година продовжує діяти з 00:00 до 5:00. На цей період усі розважальні заклади без винятку — бари, ресторани, заміські комплекси, клуби, ТРЦ тощо — мають припиняти свою роботу.

Він наголосив, що за порушення комендантської години законом передбачена відповідальність.

Що не можна робити без військового квитка: Адвокат пояснив, чи можуть звільнити або відмовити в одруженні

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:56

В Україні продовжує діяти воєнний стан і триває мобілізація. Водночас у військовозобов’язаних чоловіків у багатьох установах вимагають військовий квиток -з для працевлаштування, реєстрації шлюбу, вступу до вишу чи госпіталізації в лікарню, передають П...

Готуйте светри: Синоптикиня розповіла, коли до України прийдуть перші заморозки

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:54

У жовтні в Україні відчутно похолодає. Крім того, не виключені перші заморозки вже зовсім скоро - від наступного тижня, 9 жовтня. Про це повідомила синоптикиня Наталії Діденко, передають Патріоти України. За її словами, є імовірність перших заморозків...