До сліз! Українців вразив кавер хіта "Воїни світла" від моряків (відео)

Хор Військово-морських сил України виконав популярну пісню "Воїни світла" українською мовою. Відповідне відео було опубліковано в YouTube, передають Патріоти України.

Хор виконав пісню на прем'єрі фільму "Черкаси", яка пройшла у вівторок, 25 лютого, в Києві. У мережі у багатьох українців хіт "Ляпіса Трубецького" українською мовою у виконанні військово-морського хору викликав захват.

"Мене дуже, дуже вразило, мурашки по шкірі! Це дуже круто! Це треба слухати!", "Я підспівував! Супер! До сліз" - пишуть у коментарях до відеозапису.

Нагадаємо, пісня "Воїни світла" вийшла на альбомі "Матрьошка" групи "Ляпис Трубецкой" в 2014 році і стала неофіційним гімном Майдану.

Хіти тижня. В Україні назвали єдиний спосіб зупинити агресію Росії

четвер, 28 травень 2020, 1:00

Потужна армія є реальним інститутом стримування країни-агресора, яка вибудувала свої війська вздовж нашого кордону. «Ніяка дипломатія не матиме глобального успіху, якщо вона не спирається на фундамент потужних збройних сил, які є реальним інститутом ст...

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...