До того як стала першою леді: Комік Володимир Шумко розповів про роботу з Оленою Зеленською в "Жіночому кварталі"

Володимир Шумко / Фото: Слава Дьомін/YouTube

Український комік і актор "Жіночого кварталу" Володимир Шумко розповів про роботу з Оленою Зеленською та якою вона була до того, як стала першою леді.

В інтерв'ю Славі Дьоміну він розповів про співпрацю із Зеленською, коли вона була головною редакторкою Жіночого кварталу.

"Мені здається, що Олена була максимально на своєму місці і вона дуже правильно керувала цим усім. Ми з нею давно бачилися. Ми зустрічалися з нею на якійсь всесвітній програмі, і я там був, і просто поговорили, як справи", — розповів він.

Шумко також розповів про знайомство з Володимиром та Оленою Зеленськими:

"У мене трепет був і з самого початку, коли ми познайомилися. Я навіть уявити не міг, що можу з ними працювати. Ми дуже класно і тепло познайомилися, і спілкувалися. А Володимир Олександрович був просто Вова. Він у мене тепер підписаний, як просто Зеленський", — повідомив він.

Люди будуть у небезпеці: Вчені назвали три райони світу, які цього року накриє нестерпна спека

вівторок, 5 березень 2024, 6:30

Експерти з Китайської академії метеорологічних наук склали мапи, де показано три райони, які, найімовірніше, будуть охоплені рекордною спекою цього року. Основною причиною неймовірної спеки називають Ель-Ніньйо, яке сприяє підвищенню температури моря, ...

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...