
У Дніпрі четверо підлітків накинулися з кулаками на поліцейського в супермаркеті за те, що він зробив їм зауваження. "Копа" жорстоко побили і до того ж вкрали його iPhone. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", передають Патріоти України.
Як відомо, інцидент стався в супермаркеті "АТБ", що на вулиці Каруни, куди співробітник правоохоронних органів зайшов за покупками у свій вихідний день. На касі стояли чотири підлітки, які поводилися дуже зухвало і неадекватно. Поліцейський зробив їм зауваження. Але замість того, щоб вгамуватися, хлопці напали на "копа" і почали бити його по голові, тулубу так сильно, що чоловік кілька разів втрачав свідомість.
Потім агресивні підлітки забрали iPhone поліцейського і втекли. Коли на місце прибула поліція, підлітків намагалися знайти "по гарячих слідах". Але на прилеглій території відповідних за описом людей виявлено не було. Розшук малолітніх хуліганів триває. На місці працювала слідчо-оперативна група.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...