
У Дніпрі четверо підлітків накинулися з кулаками на поліцейського в супермаркеті за те, що він зробив їм зауваження. "Копа" жорстоко побили і до того ж вкрали його iPhone. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний", передають Патріоти України.
Як відомо, інцидент стався в супермаркеті "АТБ", що на вулиці Каруни, куди співробітник правоохоронних органів зайшов за покупками у свій вихідний день. На касі стояли чотири підлітки, які поводилися дуже зухвало і неадекватно. Поліцейський зробив їм зауваження. Але замість того, щоб вгамуватися, хлопці напали на "копа" і почали бити його по голові, тулубу так сильно, що чоловік кілька разів втрачав свідомість.
Потім агресивні підлітки забрали iPhone поліцейського і втекли. Коли на місце прибула поліція, підлітків намагалися знайти "по гарячих слідах". Але на прилеглій території відповідних за описом людей виявлено не було. Розшук малолітніх хуліганів триває. На місці працювала слідчо-оперативна група.
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...
Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...