До втрати свідомості: У київському метро побили хлопця (відео 16+)

Інцидент стався між станціями "Оболонь" і "Почайна".

У київському метро підлітки до втрати свідомості побили 20-річного хлопця, який зробив їм зауваження через їхню поведінку. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо людей, серед яких були неповнолітні, почали щось дуже голосно з'ясовувати між собою, використовуючи нецензурну лайку.

20-річний хлопець зробив їм зауваження, після чого підлітки накинулися на нього і почали бити руками та ногами. Хлопець втратив свідомість, проте нападників це не зупинило.

Правоохоронці встановили особи зловмисників, їм повідомлено про підозру за частиною 2 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...