До втрати свідомості: У київському метро побили хлопця (відео 16+)

Інцидент стався між станціями "Оболонь" і "Почайна".

У київському метро підлітки до втрати свідомості побили 20-річного хлопця, який зробив їм зауваження через їхню поведінку. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо людей, серед яких були неповнолітні, почали щось дуже голосно з'ясовувати між собою, використовуючи нецензурну лайку.

20-річний хлопець зробив їм зауваження, після чого підлітки накинулися на нього і почали бити руками та ногами. Хлопець втратив свідомість, проте нападників це не зупинило.

Правоохоронці встановили особи зловмисників, їм повідомлено про підозру за частиною 2 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...

Квитки на вагу золота: Які напрямки в Україні стали найпопулярнішими - на одне місце в УЗ претендує 10 людей

четвер, 25 червень 2026, 13:40

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...