До втрати свідомості: У київському метро побили хлопця (відео 16+)

Інцидент стався між станціями "Оболонь" і "Почайна".

У київському метро підлітки до втрати свідомості побили 20-річного хлопця, який зробив їм зауваження через їхню поведінку. Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури, передають Патріоти України.

Зазначається, що четверо людей, серед яких були неповнолітні, почали щось дуже голосно з'ясовувати між собою, використовуючи нецензурну лайку.

20-річний хлопець зробив їм зауваження, після чого підлітки накинулися на нього і почали бити руками та ногами. Хлопець втратив свідомість, проте нападників це не зупинило.

Правоохоронці встановили особи зловмисників, їм повідомлено про підозру за частиною 2 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) КК. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:49

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...