
Актор Сергій Безруков вважає, що несправедливе суддівство стало причиною поразки художніх гімнасток Діни і Аріни Аверіних на Олімпіаді в Токіо. На своїй сторінці в соцмережі Безруков написав, що вважає несправедливим суддівство в художній гімнастиці, передають Патріоти України.
«Дина и Арина! Вы лучшие!!! Вас засудили!!! Позор судьям!!! Не сдаваться! Мы все с вами! Впереди Париж! Идите вперед!!! Мы все за вас!!!! Давайте поддержим наших девчонок», - написав Безруков.
Нагадаємо, що в особистій дисципліні Діна Аверіна завоювала тільки срібну медаль на Олімпійських іграх в Токіо. При цьому її сестра залишилася за п'єдесталом пошани, посівши лише четверте місце. Золоту медаль завоювала представниця Ізраїлю Ліной Ашрам, яка допустила грубу помилку під час виступу - спортсменка впустила стрічку, але бали їй не знизили.
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...