"Добре бачив і спеціально не зупинився": Дружина військового поскаржилася на "недоводія" маршрутки (фото)

Водій автобуса, яка курсує за маршрутом «Луцьк – Седлище – Камінь-Каширський», навмисне ігнорує військовослужбовця і не забирає його на зупинці. Про це у фейсбуці написала дружина військовослужбовця Віра Дроздик, передають Патріоти України.

Зі слів жінки, «недоводій» автобуса, який їздить за маршрутом «Луцьк – Седлище – Камінь-Каширський», уже тричі навмисне не зупинився на вимогу військовослужбовця на зупинці в Луцьку.

Авторка допису стверджує, що причина такого ставлення полягає в тому, що водій боїться, що військовослужбовець не заплатить за проїзд, хоч, зауважує жінка, її чоловік жодного разу не відмовлявся платити. «В селі Пнівне я у нього запитала, чого не зупинився, на що він відповів: «Він стояв за фурою». Отже, він його добре бачив і спеціально не зупинився!!!! Я рахую, що таким людям не місце працювати водіями! Нехай усі побачать його лице!» – обурилася жінка.

Одесит використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:15

В Одесі місцевий житель використовував маленьку доньку як прикриття для продажу кокаїну. ховав у дитячому рюкзаку. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України. Чоловіка затримали на вулиці, куди він приїхав на таксі з партією...

Зробите собі гірше: Чи можуть затримати військовозобов’язаного за відмову брати повістку

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:56

Якщо відбувається затримання військовозобов'язаного поза правовими методами, потрібно одночасно скаржитися в декілька органів - ДБР чи поліцію, передають Патріоти України. Незважаючи на те, що мобілізацію в Україні вкотре продовжили, тепер до 15 листоп...