"Добре, що став на міну": Мати російського окупанта зраділа, що син повернувся з фронту інвалідом

Російський окупант Олексій Воронін пішов вбивати українців через борги і кредити. Додому загарбник повернувся без кінцівки, але радіє, що отримав мільйони компенсації та купив квартиру. Історію "трьохсотого" окупанта розповів Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Олексій розповів, що жив за межею бідності, поки не підписав контракт і не потрапив в Україну. Мати окупанта теж радіє, що він тепер без кінцівки, але з квартирою."Він відразу мені зателефонував і сказав: "Мамо, я йду на війну". Не відмовляла, просто ревіла. Говорив: "Мамо, все одно треба їхати, кредити ж платити треба", - поділилася росіянка.

Окупант заявив, що пішов на фронт з думкою "раптом пощастить", але зізнається, що не пішов би, якби мав право вибору. "Може, й добре, що він став на міну. Залишився живий. Всі хлопці, які з ним були, всі загинули", - додала мати окупанта. Сам Олексій радіє, що отримав 4 млн рублів, купив квартиру та зробив ремонт. Окупант каже: "Не жалію про те, що вже відбулося. Зато у мене тепер є все, про що я думав і мріяв".


В Україні запускають проєкт із відновлення традиційних сільських хат: Що відомо

неділя, 28 червень 2026, 8:39

В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...

Під ковпаком: Кремль отримав новий інструмент контролю за смартфонами

неділя, 28 червень 2026, 8:30

У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...