Російський окупант Олексій Воронін пішов вбивати українців через борги і кредити. Додому загарбник повернувся без кінцівки, але радіє, що отримав мільйони компенсації та купив квартиру. Історію "трьохсотого" окупанта розповів Юрій Бутусов, передають Патріоти України.
Олексій розповів, що жив за межею бідності, поки не підписав контракт і не потрапив в Україну. Мати окупанта теж радіє, що він тепер без кінцівки, але з квартирою."Він відразу мені зателефонував і сказав: "Мамо, я йду на війну". Не відмовляла, просто ревіла. Говорив: "Мамо, все одно треба їхати, кредити ж платити треба", - поділилася росіянка.
Окупант заявив, що пішов на фронт з думкою "раптом пощастить", але зізнається, що не пішов би, якби мав право вибору. "Може, й добре, що він став на міну. Залишився живий. Всі хлопці, які з ним були, всі загинули", - додала мати окупанта. Сам Олексій радіє, що отримав 4 млн рублів, купив квартиру та зробив ремонт. Окупант каже: "Не жалію про те, що вже відбулося. Зато у мене тепер є все, про що я думав і мріяв".
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....