Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім захопив сімейним відео та звернувся до прихильників.
Політик опублікував коротенький ролик, де зображений з красунею-дружиною Юлею та маленьким сином Русланом. Вони разом вітали підписників з Вербною неділею. Фото і привітання виклав в Instagram.
"Доброго дня, ми з України. Всіх вітаємо з Вербною неділею. У нас теж вихідний, їдемо у гості", - поділився Кім.
Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім разом із сім'єю привітав підписників з Вербною неділею
Тривалий час політик не бачився з родиною, адже на початку повномасштабної війни вони виїхали за кордон. Наприкінці минулого року дружина Кіма разом з їхніми трьома дітьми повернулася до рідного Миколаєва.
Відтоді політик час від часу може показати сімейні світлини у фотоблогу. Утім, здебільшого Кім тримає особисте життя подалі від сторонньої уваги.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...