Добрий, ніколи не бився та усім допомагав: Про підозрюваного у вбивстві дівчинки на Київщині розповіли в школі (відео)

Хлопець раніше навчався в одній школі із вбитою дівчинкою.

Сусіди та співробітники школи, де вчився 15-річний підозрюваний у вбивстві 12-річної Софії Недобой на Київщині, запевнили, що хлопець був неконфліктним та добрим. Цьогоріч він закінчив 9 клас і вступив до коледжу, повідомляють Патріоти України.

Хлопець раніше навчався в одній школі із вбитою дівчинкою. Там розповіли, що вони товаришували. "Він був абсолютно безконфліктною дитиною, ніколи не бився. Брав участь у художній самодіяльності, у театральному кружку. Він дружив із дівчатами, був уважний, завжди з усмішкою", – пояснили співробітники.

Так, підозрюваний переїхав із мамою до Яготина, де трапилася трагедія, п'ять років тому з Києва. Сусіди говорять про хлопця також лише хороше. "Добрий хлопець, ніхто нічого ніде не підозрював. І вітався, і допомагав, попросиш – він допоможе", – сказав один із них.

Не на камеру місцеві розповіли, що стадіон і парк поблизу нього – популярні місця серед підлітків у місті. Тут вони часто збираються й випивають. Кажуть, слабоалкогольні напої хлопець із дівчиною пили й у вечір трагедії. Але коли вночі товариш підвозив підозрюваного додому, запаху алкоголю не чув.

Джерело: ТСН.ua

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...