Добити Бацьку: США можуть заморозити активи Лукашенка за кордоном, - Тіхановська

Уряд США проводить розслідування та пошук зарубіжних активів самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська в інтерв'ю "Укрінформу", передають Патріоти України.

"Американський уряд веде розслідування і пошук зарубіжних активів Лукашенка та його наближених згідно з Актом про демократію в Білорусі, прийнятим у США", - прокоментувала вона. За словами опозиціонерки, санкції проти чиновників Білорусі "запроваджують повільно, але вони діють".

"Звичайно, дивують випадки викреслювання з санкційних списків деяких "гаманців" режиму, наприклад, Олексіна. Думаю, це може бути приводом для виявлення корупційних зв'язків всередині держав Європейського союзу. Але санкції працюють, досить подивитися на дії тих, хто під них потрапив", - говорила вона.

Тихановська стверджує, що розглядають створення міжнародного механізму розслідування злочинів режиму Лукашенка. "Такий механізм може бути створений рішенням ООН або держав, які ініціювали застосування Московського механізму в рамках ОБСЄ, у результаті якого було підготовлено доповідь про важкі порушення прав людини в Білорусі. Механізм буде обов'язково створено, а ким і в якому форматі - ми скоро дізнаємося", - доповнила вона.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...