Добивають історичний ландшафт Києва: У центрі столиці зводять черговий хмарочос, який змінить класичну панораму Хрещатика

У центрі Києва, на Лютеранській, зводять будинок без землевідведення. Новобудова вже зіпсувала класичний вигляд Хрещатика. Із забудовником судиться киянин, який живе у сусідньому будинку, йдеться у сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.
Вадим Григорович показує тріщини на стінах у своїй квартирі. Вони з’явились після початку будівництва багатоповерхівки, яку зводять упритул до історичного будинку. "Тріщини пішли по гіпсокартону. То зрозуміло, які руйнації на самих стінах будинку. Там тріщини значні більші. Не відчинялися двері, перекошені були, і вхідні теж", - розказує він.
Дванадцять років чоловік судиться із забудовником. Раніше його підтримували сусіди, а тепер він залишився сам на сам із компанією. "Ми починали боротьбу, то нас багато було. Когось злякали, комусь, може, якийсь пряник дали. Голова ОСББ написав листа, а вони від міста наклали арешт на його квартиру. Звичайно людина здалася одразу", - додає Вадим Міхно.
Будинок, в якому живе він, - пам’ятка архітектури. Наприкінці 19 століття його побудував для цукрозаводчика Штільмана архітектор Володимир Ніколаєв, який спроектував пам’ятник Богдану Хмельницькому. Цей дім під охороною, а тому будувати біля нього заборонено.


Серед білого дня: Над Землею вибухнув метеорит (фото, відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:29

Болід згорів на висоті більше 30 кілометрів над Землею.

Хіти тижня. "Для них ми всі - вороги!": Мосейчук і Кошкіна зчепилися в прямому ефірі через "липову сотню" Лукаш

п’ятниця, 28 лютий 2020, 20:00

Журналістка Соня Кошкіна та телеведуча Наталія Мосейчук "зчепилися" в прямому ефірі через екс-міністерку юстиції часів президентства Віктора Януковича Олену Лукаш. Це сталося 20 лютого в ефірі ток-шоу "Право на владу". Мосейчук процитувала пост Лукаш у...