Дочка кремлівського сенатора-пропаг*ндона в Італії підловила легендарну французьку співачку, щоб та їй заспівала "Подмосковные вечера"

До речі, це - теж різновид агресивної кремлівської пропаганди: продемонструвати "рукоподаваність" і "цивілізованість" російських чиновників і членів їхніх родин.

Росіяни нагадали Мірей Матьє концерти в СРСР. Фото: соцмережі.

"73-річну Мірей Матьє у Ватикані, у Палаццо делла Ровере підловила дочка руссо-сенатора Пушкова і змусила співати "Подмосковниє вєчєра", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився світлиною.

"Матьє заспівала. Звісно, пані Мірей вже старенька (хоча всього на рік старша від Ротару), але все одно бридко. До речі, це - теж різновид агресивної кремлівської пропаганди: продемонструвати "рукоподаваність" і "цивілізованість" російських чиновників і членів їхніх родин.

Що з ними можна і навіть приємно мати справу. І що взагалі з росіянами краще дружити - "мір, жвачка, матрьошка". А тероризм по всьому світу і збройна агресія з окупацією європейських країн - то все вигадки і взагалі неважливо. Бо можна ж разом заспівати "Подмосковниє вєчєра" і не замислюватись над неприємними питаннями", - додав він.

В Україні закінчили тестувати препарат для лікування COVID-19: Стало відомо, скільки він може коштувати

понеділок, 21 вересень 2020, 8:57

Українська фармкомпанія "Біофарма" закінчила клінічні дослідження застосування імуноглобуліну "Біовен" у лікуванні важких випадків зараження COVID-19. Попередні результати свідчать про те, що цей препарат дозволив пацієнтам швидше побороти лихоманку та...

Бережіться! ТОП-5 продуктів, які шлунок насилу перетравлює, але ми все одно їмо їх майже кожен день

понеділок, 21 вересень 2020, 8:44

Іноді буденною частиною нашого раціону стає їжа, яка не просто сприяє появі зайвої ваги або запору, але і наглухо не сприймається шлунком. Впевнені, що про більшість таких продуктів ми просто не знали, але їмо їх кожен день. Стережіться, ось ці таємні ...