
У Чернівецькій області правоохоронці затримали п’яного чоловіка, який незаконно заволодів автомобілем швидкої медичної допомоги і, керуючи ним, врізався в електроопору, повідомляють Патріоти України.
Так, пригода сталася 14 травня у місті Герца. За інформацією правоохоронців, службовий автомобіль «УАЗ-3962» був припаркований біля приймального відділення Герцаївської центральної районної лікарні. Зловмисник незаконно заволодів автотранспортом та, керуючи машиною, здійснив наїзд на електроопору.
«На місці події слідчо-оперативна група встановила особу 42-річного жителя села Круп’янське, задокументувала правопорушення та опитала свідків події. Результати медичного огляду підтвердили, що викрадач під час вчинення злочину перебував у стані алкогольного сп’яніння», – повідомили у прес-службі поліції.
У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.
В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...