"Документы предоставьте!": П'яний кримчанин протягнув поліцейського на автомобілі (відео)

Правоохоронець зміг втриматися на машині, яка з великою швидкістю їхала по дорозі, а потім і зупинити правопорушника.

П'яний кримчанин протягнув поліцейського на автомобілі. Фото: скріншот з відео.

У Криму поліцейський намагався зупинити п'яного водія, але той збив правоохоронця і протягнув його на двері своєї машини. Про це повідомляє Керчь.ФМ, передають Патріоти України.

Правоохоронець помітив автомобіль, по траєкторії якого стало ясно, що водій знаходиться в стані сп'яніння. Коли іномарка зупинилася на перехресті, поліцейський підійшов до водія і зажадав пред'явити документи.

У відповідь чоловік став висловлюватися нецензурно, потім різко натиснув на педаль і збив поліцейського. Правоохоронець зміг втриматися на машині, яка з великою швидкістю їхала по дорозі, а потім і зупинити правопорушника. Співробітники поліції підтвердили, що водій перебував в стані алкогольного сп'яніння. Крім того, раніше він вже був позбавлений права керування авто.

Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

понеділок, 30 березень 2020, 20:22

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...

Хіти тижня. "Не дайте коронавірусу знайти жодної жертви", - лікар Скиталінська

понеділок, 30 березень 2020, 20:00

Цей вірус мине (потім будуть інші віруси), і життя повернеться в звичне, але краще, нове, переосмислене русло. Але зараз треба пересидіти вдома. "Дуже високий ризик становлять безсимптомні носії — люди, які себе нормально почувають, але вже є джерелом ...